Recenze na heurece
Hodnocení: 5 / 5
17.07.2019
Hodnocení: 5 / 5
14.07.2019
Naprosto doporučuji!!! Super jednání!
Hodnocení: 5 / 5
08.07.2019
Hodnocení: 5 / 5
24.06.2019
Hodnocení: 5 / 5
17.06.2019
Celková spojojenost
Hodnocení: 5 / 5
16.05.2019
Celkove jsem s obchodem i s kocatkrkem velice spokojena a moc dekuji!
Hodnocení: 5 / 5
02.05.2019
Zobrazit více hodnocení
Telefon 734 428 672: eshop: PO-PÁ 09.00-12.00 14.00-17.00 prodejna: PO, ÚT, PÁ 09.00-12.00 14.00-17.00

kočárky Kifik.cz

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 8
Autor:Daniela
Datum:čen 29, 2019
Město:Kopidlno
Privátní příspěvek
Autor:Stanislav Küfner
Datum:čec 1, 2019
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, pouze hlubokou verzi vyrábí Bexa model Fresh Light, Riko Molla nebo lze sestavit podvozek a hluboká korba od českého výrobce Patron. Hezký den
Autor:Dita Páclová
Datum:čen 26, 2019
Město:Okrouhlá
Dobrý den podruhé :-), ještě doplňkový dotaz k předešlému - ohledně korbiček - kočárek Maked Classic 07 - v popisu vnitřní rozměry hluboké korby jsou 80/46/22 - není těch 46cm překlep? kočárek Margaret má - 80/36/20 , ráda bych co největší hlubokou korbičku a i sportovní, jak do délky, tak do šířky ... a pak sportovní korba - u kočárku Maked Classic 07 - 99/28 a u Margaret 97/34 , u Maked mě zaráží, že je jen 28 šířka, je to opravdu tak? :-) .... moc se omlouvám, ale kočárky nemají na prodejně, nemůžu si je prohlédnout, změřit apod., budu tedy objednávat přes internet, tak proto tolik dotazů, abych pak nebyla zklamaná, děkuji za pochopení ... přeji hezký den a děkuji za zjištění informací :-) D.P.
Autor:Stanislav Küfner
Datum:čen 26, 2019
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, kočárek Maked Classic i Raf-Pol Margaret mají stejný houpavý podvozek. Kolečka je možné u nás zakoupit samostatně, včetně náhradní duše. Doba dodání je cca 3-4 týdny. Vnitřní rozměr hluboké korby kočárku Maked Classic je 83x44 cm, kočárku Raf-Pol Margaret je 80x36 cm. Sportovní korba u kočárku Maked Classic je 99x 28 cm a u kočárku Raf-Pol Margaret je 97x34 cm. Tyto rozměry uvádějí výrobci. Bohužel ani jeden model není skladem, tak Vám kočárek nemůžeme přeměřit. Mě se na pohled zdají sportovní korby podobné. Maked má prostornější hlubokou korbičku. Hezký den.
Autor:Dita Páclová
Datum:čen 26, 2019
Město:Okrouhlá
Dobrý den, ve vaší nabídce kočárků mě zaujal kočárek MAKED CLASSIS 07 černá +bílá + puntík 2016 a kočárek RAF-POL BABY LUX MARGARET NEW 05 DOTS 2019, ráda bych HOUPAVÝ podvozek :-) ... volala jsem do prodejny v Jablonci a paní prodavačka mi ochotně oba kočárky popsala a zmínila se, že oba kočárky mají totožný houpavý podvozek, tak jak je i v popisu uvedeno u kočárku Margaret, ... u kočárku Maked to však uvedeno není ... raději ještě tedy tuto informaci ověřuji u vás, abych pak nebyla nemile překvapena, že se Maked, o který mám zájem více, nehoupe. Pak mám ještě dotaz ohledně koleček, kdyby se stalo, že se opakovaně bude vyfukovat kolečko, je možné jej také objednat přes internet stejně jako kočárek? A poslední dotaz, pokud bych kočárek objednávala přes internet cca v příštím týdnu - první týden v červenci, platí uvedená doba dodání 1-4 týdny, ikdyž budou dovolené? Děkuji moc za odpověď a přeji pohodové léto :-). Dita Páclová
Strana: 1 2 3 4 ... 8
Zařadili jsme do naší nabídky kočárky Baby Jogger

ODPOVĚĎ NA POTŘEBY DĚTÍ A OČEKÁVÁNÍ RODIČŮ!

Misí značky Baby Jogger je splnit rostoucí nároky rodičů a především zajistit nejvyšší pohodlí dětem při cestování. Proto je kladen důraz na neustálý vývoj a inovativní řešení, aby každý nový kočárek byl lehčí, obratnější a prostornější.  A jízda po každém povrchu byla snadná a pohodlná.

Máte příležitost sdílet radost z poznávání okolního světa.

  • INOVACE - před více než třiceti lety si Baby Jogger nastavil nový trend v konstrukci kočárků a vytvořil první tříkolový kočárek na jogging. Neustálý tlak na hledání dokonalejších řešení vedl ke vzniku patentovaného systému skládání Quick - Fold Technology, otočného sedáku a multifunkčního kočárku, který se změní na kočárek pro dvě, nebo tři děti. Inovace a ergonomické řešení plně odpovídají potřebám „spěchajících“ rodičů XXI století a byly oceněny nejen velkou skupinou odborníku a organizací, ale především samotnými rodiči.
  • KVALITA - každý kočárek Baby Jogger se již od fáze projektování vyznačuje mimořádným zpracováním a nejvyšší kvalitou použitých materiálů. Díky tomu není výzvou ani cesta za jakýchkoli okolností v náročném terénu.
  • BEZPEČNOST - zajištění bezpečnosti dítěte je pro každého rodiče samozřejmé.  Aby měli rodiče pocit jistoty a pohodlí  jsou kočárky Baby Jogger podrobeny přísným testům a kontrolám. Důkazem toho jsou certifikáty mezinárodních organizací ASTM a shoda s evropskou normou EN 1888: 2012.
  • HISTORIE ZNAČKY - značka Baby Jogger byla vytvořena před třiceti lety ve Spojených státech. Vytvořil ji Phil Beachler, místní žurnalista, který chtěl trávit čas se svým malým synem, aniž by se vzdal velkého koníčka - běhu. V současné době je Baby Jogger vedoucí značkou v kategorii kočárků k běhání a dětských kočárků pro jízdu v každém terénu. Všechny kočárky Baby Jogger jsou vyráběny stejným způsobem jako nejznámější sportovní automobily na světě. Kočárky jsou vyráběny v pečlivě sledovaných etapách výroby. Vyrábí se z nejkvalitnějších materiálů. Baby Jogger získal certifikáty nezávislých světových organizací:  ASTM International a TÜV Rheinland. To je nejlepší záruka nejvyšší kvality a bezpečnosti výrobků Baby Jogger.

Kočárky z rodiny Baby Jogger jsou moderní, funkční, pevné a velmi praktické. Jsou navrženy ve sportovním stylu, což je ideální pro aktivní rodiče. Jednotlivé modely se liší, ale každý z těchto kočárků má některé pevné prvky. Jedním z nich je systém skládání Quick-FOLD patentovaný zejména značkou Baby Jogger. Jednoduše stačí zatáhnou za látkové poutko nacházející se uprostřed sedáku a kočárek se rychlým a jednoduchým způsobem složí napůl. Je to praktické řešení, které je užitečné nejen tehdy, když máte dítě na rukou a omezenou pohyblivost. Díky tomuto systému se kočárek rychle a bez problému složí a převeze v každém kufru, nebo se vejde pod postel, což je důležité hlavně v malých bytech. Velkou výhodou kočárků Baby Jogger je také to, že dobře fungují na jakémkoli terénu. To je zvláště důležité pro nerovné cesty nebo chodníky. Kola kočárku lze sundat jedním pohybem. Je to velmi praktické řešení, například při balení do menšího kufru. Maminky, které chtějí jít běhat se svým dítětem, nemusí brát tašku nebo batoh, protože všechny drobnosti mohou dát do jednoho z několika úložných prostorů. V závislosti na modelu kočárku se jedná o kapsu na zadní straně opěradla nebo na rukojeti a pod sedákem. Je těžké vzdorovat dojmu, že tento kočárek musela navrhnout žena! Při pohledu na kočárky Baby Jogger se zdá, že jejich návrháři přemýšleli o všem. Když dítě usne během jízdy, rodiče mohou být spokojeni, protože je v pohodlí. Batole spí dobře v bezpečné poloze pro malou páteř. Pokud se chcete ujistit, že dítě spí a nechcete zastavit, stačí se podívat skrz otvory v horní části stříšky. Vyrobeno z průhledného plastu, který můžete zakrýt materiálem v barvě stříšky a umožňuje kontrolovat co se děje s dítětem. Samotná stříška je dlouhá a multifunkční. Díky tomu dítě nezmokne během nečekaného deště. 5-ti bodové bezpečnostní pásy s výstelkami garantují bezpečnost dítěte.

Společnost Baby Jogger má ve své nabídce kočárky, tzv. městské: City Mini, City Elite a City Select, Vue, Zip, Lite stejně jako nejnovější kočárek Premier, nebo kočárky ,,pro speciální účely": Premier. Jak se na vůdce ve svém oboru sluší, společnost Baby Jogger zaručuje bezpečnost, nejvyšší kavlitu a inovativní řešení všech svých produktů.

kočárky Baby Jogger

Diskuse
Zatím žádné příspěvky
Napište nám