Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 26
Autor:Pavlína
Datum:led 20, 2021
Město:Roudnice nad Labem
Dobrý den, sháním přední kolečko pro kočárek BabyLux Alu Way, bylo by možné objednat? Děkuji za odpověď.
Autor:Stanislav Küfner
Datum:led 20, 2021
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, kolečko je pouze na objednávku, cena za kolečko je 700,- Kč + poštovné, platba předem. V případě zájmu nám pošlete adresu a telefonní číslo. Vystavíme objednávku. Děkuji
Autor:Jana
Datum:led 10, 2021
Město:Liberec
Privátní příspěvek
Autor:Stanislav Küfner
Datum:led 11, 2021
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, veškeré rozměry kočárku jsou uvedené v detailu kočárku ve fotogalerii: https://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky-dle-vyrobce/babylux/gold-lux1850/produkt/babylux-gold-lux-royal-purple. Děkuji
Autor:Kateřina Víziová
Datum:led 7, 2021
Město:Olomouc Topolany
Dobrý den, před pár dny jsem si u Vás vyhlédla kočárek Baby Lux Largo Green Owl, bohužel dnes, když jsem jej chtěla objednat, ho už na Vašich stránkách nevidím.. Bude ještě možné si jej objednat nebo už tento kočárek nebudete mít vůbec? Děkuji, Kateřina Víziová
Strana: 1 2 3 4 ... 26
Otestovali jsme novinku mezi kočárky Bexu Ultra 2.0

Novinkou mezi kočárky Bexa je Ultra 2.0. Je to nástupce oblíbeného modelu. Kočárek je velmi dobře odpružený, což oceníte hlavně při jízdě v terénu. Podvozek je odlehčený, takže s ním je velmi snadná manipulace. Kolečka jsou gelová, což je v dnešní době velmi oblíbené mezi maminkami. Odpadá Vám tak starost s dofukováním kol a nepříjemným píchnutím duše. Za cenu 10.920,- Kč máte již celou dvojkombinaci. V ceně je podvozek s gelovými ložiskovými koly, nákupní košík, hluboká korba s matrací a nánožníkem, sportovní korba s nánožníkem, taška na rukojeť, pláštěnka, síťka, držák na pití a přebalovací podložka.

Přeměřili jsme kočárek a zjistili, že má pěkně prostornou hlubokou korbičku. Vniřní rozměry hluboké korby jsou 79x36 cm (dxš), rozměry sportovní korby jsou 98x35 cm (dxš). Šířka podvozku i s koly je 58 cm a délka i s koly je 79 cm. Celková výška hlubokého kočárku je 125 cm, sportovní verze je vysoká 115 cm.

Hluboká korba je vybavena polohováním hlavičky, což ocení maminky, které mají miminka s dávivým reflexem. Dále je ze zadní strany stříšky všitá síťka, o kterou se může stříška hluboké korby prodloužit. Nánožník je vybaven límcem, který po zvednutí ochrání miminko před větrem.

Sportovní korba má také prodlouženou stříšku, má všitou síťku pro možnost cirkulace vzduchu či proti hmyzu. Sportovní korba je vybavena měkčenou vložkou a svým nánožníkem. Z každé strany na boku sportovní korby jsou madla pro pohodlné přenášení. Zádová opěrka se dá položit téměř do roviny. Opěrka nožiček je též nastavitelná.

Jediné co se nám moc nelíbilo je taška na rukojeť. Vlez do tašky není  na zip ani patent, ale na šňůru se stahováním. Více ve fotogalerii.

Celkový dojem z kočárku je příjemný. Kočárek působí moderně, je praktický a pohodlně se ovládá.

kočárek Bexa Ultra 2.0

Diskuse
Zatím žádné příspěvky
Napište nám