Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 23
Autor:Lenka
Datum:zář 4, 2020
Město:Trutnov
Dobrý den,mám kočárek Raf-poll Margaret růžová-černa,je možné zakoupit tasku ke kočárku ve stejné barvě,dále ozubená brzdová kolečka a dvě středová plus pružinu?Marně sháním a už nevím kam se obrátit, děkuji
Autor:Stanislav Küfner
Datum:zář 4, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, taška bohužel nelze objednat. Ale v nabídce máme univerzální tašky na rukojeť. Brzdové ozubení a pružina lze objednat. V případě zájmu mě kontaktujte na email: obchod@kifik.cz. Děkuji
Autor:Štěpánka Žuravská
Datum:srp 13, 2020
Město:Konstantinovy Lázně
Dobrý den, mam kočárek kifik White lux a upadlo mi to větší kolečko, bylo by možné koupit nové i s tím vnitřkem ( nebo uchycením)
Autor:Stanislav Küfner
Datum:srp 17, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, kolečko je možné objednat. Pošlete mi prosím na email fotografii potřebného ráfku. Děkuji.
Autor:Petra
Datum:srp 10, 2020
Město:Tábor
Privátní příspěvek
Strana: 1 2 3 4 ... 23
Levné kočárky z Polska

Levné kočárky z Polska

- jaký máte názor?

Každý z nás přemýšlí jaký dětský kočárek pro své miminko koupit. Když jsem otěhotněla, také jsem přemýšlela jestli koupit drahý značkový kočárek nebo levný kočárek. Nakonec jsem se rozhodla pro druhou variantu a pořídili jsme levný kočárek z Polska a nelituji toho, jelikož mi přijde zbytečné utrácet spoustu peněz za kočárek, který se užije tak rok a pak stejně přejdete na sportovní kočárek nebo na golfky. U nás se stále traduje, že čím je kočárek dražší, tím je kvalitnější, ale můj názor je takový, že záleží na daném výrobku. Může se porouchat drahý zrovna tak jako levný a to neplatí jen u kočárků. Nemohu říct jak je to jinde, ale naše děti, jakmile začali sedět, tak chtěli koukat z kočárku ven a hned co začali chodit tak už se jim v kočárku nelíbilo vůbec, takže jsem velice brzy pořídila golfky a byla ráda, že jsem neinvestovala do drahého kočárku. Byla jsem spokojená, neměla jsem žádnou závadu a jízdní vlastnosti kočárku byly také dobré. Jezdili jsme s nim po městě i po lesních stezkách.

Jelikož jsem byla spokojená s polským kočárkem, tak jsem se rozhodla do naší firmy zařadit levné kočárky z Polska. Je to pro nás zatím neznámá značka Krasnal. V Polsku je to známá firma, zabývají se výrobou kočárků již 30 let. Myslím si, že to jsou kvalitní kočárky. Odpovídají evropské bezpečnostní normě EN 1888:2004, látky odpovídají Öko-Tex Standard 100 a jsou vyrobeny opravdu v Polsku a ne v jiných zemích. V nabídce máme kočárky klasické s přenosnou taškou a kočárky moderní, které mají hlubokou a sportovní korbu. Například kočárek Saturn je moderní a má obdobné vlastnosti jako u nás rozšířený kočárek Jumper.

Podívejte se na naše polské kočárky a i vy nám pište jaký máte názor na téma značkové kočárky versus levné kočárky. Těšíme se na Vaše názory.

Jsme přímí dovozci kočárků Baby Boom, Bexa, Dada Paradiso, Dymex, Easy Go, Euro-Cart, GZ, Krasnal a Riko. Pro zobrazení naší nabídky klikněte na obrázek.

levné kočárky z Polska

Napište nám