Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 23
Autor:Lenka
Datum:zář 4, 2020
Město:Trutnov
Dobrý den,mám kočárek Raf-poll Margaret růžová-černa,je možné zakoupit tasku ke kočárku ve stejné barvě,dále ozubená brzdová kolečka a dvě středová plus pružinu?Marně sháním a už nevím kam se obrátit, děkuji
Autor:Stanislav Küfner
Datum:zář 4, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, taška bohužel nelze objednat. Ale v nabídce máme univerzální tašky na rukojeť. Brzdové ozubení a pružina lze objednat. V případě zájmu mě kontaktujte na email: obchod@kifik.cz. Děkuji
Autor:Štěpánka Žuravská
Datum:srp 13, 2020
Město:Konstantinovy Lázně
Dobrý den, mam kočárek kifik White lux a upadlo mi to větší kolečko, bylo by možné koupit nové i s tím vnitřkem ( nebo uchycením)
Autor:Stanislav Küfner
Datum:srp 17, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, kolečko je možné objednat. Pošlete mi prosím na email fotografii potřebného ráfku. Děkuji.
Autor:Petra
Datum:srp 10, 2020
Město:Tábor
Privátní příspěvek
Strana: 1 2 3 4 ... 23
Kočárky Dada Paradiso - žhavé novinky

Firma Dada Paradiso si na letošní podzim připravila žhavé novinky mezi kočárky. Je to překrasný kočárek Dada Paradiso Folky-S a velice luxusní kočárek Dada Paradiso Carino.

Společnost Dada Paradiso Group sestavila speciální limitovanou edici kočárků pod názvem kolekce Folky-S a Carino. Krásně navržený a stylizovaný kočárek. Nová kolekce Folky-S a Carino má pevnou konstrukci z kvalitních materiálů. Kožené čalounění a detaily v kombinaci s precizní barevnou tkaninou, která podtrhuje jedinečnost a atraktivní design této kolekce. Kočárek má nafukovací kolečka, která poskytují komfort při jízdě. Pohodlná a velká nákupní taška je také velmi praktická v každodenních situacích. Jsou to velice luxusní kočárky a nové moderní kočárky, které nikdo nepřehlédne. Firma Dada Paradiso Group si zakládá na vysoké kvalitě a bezpečí vašich dětí.

Obě kolekce budou dostupné koncem srpna, ale již teď Vám přinášíme fotografie nových kolekcí. Pro více informací klikněte na obrázky:

kočárky Dada Paradiso Folky-S

Nový kočárek Dada Paradiso Folky-S. 7 barev, klikněte na obrázek.

kočárky Dada Paradiso Carino

nový kočárek Dada Paradiso Carino. 5 barev, klikněte na obrázek.

Napište nám