Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 24
Autor:Lucie Kodrlová
Datum:lis 26, 2020
Město:Ostrava - Muglinov
Privátní příspěvek
Autor:Stanislav Küfner
Datum:lis 27, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, vysuňte prosím přední držáky s koly z podvozku a pošlete na náš email obchod@kifik.cz fotografii vrchní strany držáku kola. Děkuji
Autor:Pavla Wágnerová
Datum:lis 26, 2020
Město:Ralsko
Dobrý den, mám vybranou trojkombinaci kunert romantic. Než si ji koupím chtěla bych jí vidět osobně, jde to nějak udělat? Děkuji za odpověď.
Autor:Stanislav Küfner
Datum:lis 27, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, bohužel tento model nemáme nyní vystavený v prodejně. Děkuji
Autor:Marie Hoyerová
Datum:lis 2, 2020
Město:Slavkov u Brna
Privátní příspěvek
Strana: 1 2 3 4 ... 24
Kočárky Dada Paradiso - žhavé novinky

Firma Dada Paradiso si na letošní podzim připravila žhavé novinky mezi kočárky. Je to překrasný kočárek Dada Paradiso Folky-S a velice luxusní kočárek Dada Paradiso Carino.

Společnost Dada Paradiso Group sestavila speciální limitovanou edici kočárků pod názvem kolekce Folky-S a Carino. Krásně navržený a stylizovaný kočárek. Nová kolekce Folky-S a Carino má pevnou konstrukci z kvalitních materiálů. Kožené čalounění a detaily v kombinaci s precizní barevnou tkaninou, která podtrhuje jedinečnost a atraktivní design této kolekce. Kočárek má nafukovací kolečka, která poskytují komfort při jízdě. Pohodlná a velká nákupní taška je také velmi praktická v každodenních situacích. Jsou to velice luxusní kočárky a nové moderní kočárky, které nikdo nepřehlédne. Firma Dada Paradiso Group si zakládá na vysoké kvalitě a bezpečí vašich dětí.

Obě kolekce budou dostupné koncem srpna, ale již teď Vám přinášíme fotografie nových kolekcí. Pro více informací klikněte na obrázky:

kočárky Dada Paradiso Folky-S

Nový kočárek Dada Paradiso Folky-S. 7 barev, klikněte na obrázek.

kočárky Dada Paradiso Carino

nový kočárek Dada Paradiso Carino. 5 barev, klikněte na obrázek.

Napište nám