Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 23
Autor:Martina
Datum:říj 24, 2020
Privátní příspěvek
Autor:Lenka
Datum:zář 4, 2020
Město:Trutnov
Dobrý den,mám kočárek Raf-poll Margaret růžová-černa,je možné zakoupit tasku ke kočárku ve stejné barvě,dále ozubená brzdová kolečka a dvě středová plus pružinu?Marně sháním a už nevím kam se obrátit, děkuji
Autor:Stanislav Küfner
Datum:zář 4, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, taška bohužel nelze objednat. Ale v nabídce máme univerzální tašky na rukojeť. Brzdové ozubení a pružina lze objednat. V případě zájmu mě kontaktujte na email: obchod@kifik.cz. Děkuji
Autor:Štěpánka Žuravská
Datum:srp 13, 2020
Město:Konstantinovy Lázně
Dobrý den, mam kočárek kifik White lux a upadlo mi to větší kolečko, bylo by možné koupit nové i s tím vnitřkem ( nebo uchycením)
Autor:Stanislav Küfner
Datum:srp 17, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, kolečko je možné objednat. Pošlete mi prosím na email fotografii potřebného ráfku. Děkuji.
Strana: 1 2 3 4 ... 23
Kočárky Bexa - nejlepší do terénů

Dětský kombinovaný kočárek Bexa nás přesvědčil o svých kvalitách, proto jsme se rozhodli o jeho zařazení mezi námi nabízené dětské kočárky a jsme přímý dovozce kočárků Bexa.

Kočárek Bexa si můžete koupit ve čtyřkolové nebo trojkolové verzi. Bexa se čtyřmi koly se jmenuje B4, se třemi koly má označení B3 a název B4x je pro verzi se čtyřmi koly, ale s celohliníkovým rámem. Verze Bexa B4x je neuvěřitelně lehký kočárek. Podvozek můžete zakoupit v černé nebo stříbrné barvě. Bexa má bohatou výbavu. V základní ceně je podvozek, nafukovací kola, hluboká korba, sportovní korba, taška na rukojeť, nákupní košík, pláštěnka a u nás máte v ceně i slunečník v barvě kočárku. Za příplatek je autosedačka.

Jestliže hledáte kočárek vhodný do terénů, tak to je určitě Bexa. Má velká jak zadní, tak i přední nafukovací kola. Velká kola jsou předností, protože platí, že čím jsou kola větší, tím jsou lepší do nerevností a terénů. Kočárek Bexa je odpružený a přední kolečka jdou zaaretovat, což je dobré třeba v písku nebo v lese, když potřebujete jet s kočárkem rovně. Výborně se s ní manipuluje, protože je velice lehká.

Novinkou je kožená rukojeť, což je velice příjemné. Jediný zápor, který jsme na tomto kočárku našli je menší vnitřní rozměr hluboké korby, což je 80x37 cm. Pro srovnání má obdobnou velikost kočárek Tako.

Když to shrneme, tak kočárek Bexa se řadí mezi moderní kočárky, praktické kočárky, lehké kočárky a hlavně mezi levné kočárky. Záruka na kočárek je dva roky. Je to polský kočárek, ale kvalitní kočárek, který se vyrovná drahým značkovým kočárkům. V dnešní době není důležité mít značku, ale kvalitu s dobrou cenou a o tom nás kočárky Bexa přesvědčily.

Jsme přímí dovozci kočárků Bexa. V našem eshopu je kočárek Bexa Fashion již za 5.990,- Kč. Pro více informací klikněte na obrázek.

kočárky Bexa, Bexa

Napište nám