Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 24
Autor:Lucie Kodrlová
Datum:lis 26, 2020
Město:Ostrava - Muglinov
Privátní příspěvek
Autor:Stanislav Küfner
Datum:lis 27, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, vysuňte prosím přední držáky s koly z podvozku a pošlete na náš email obchod@kifik.cz fotografii vrchní strany držáku kola. Děkuji
Autor:Pavla Wágnerová
Datum:lis 26, 2020
Město:Ralsko
Dobrý den, mám vybranou trojkombinaci kunert romantic. Než si ji koupím chtěla bych jí vidět osobně, jde to nějak udělat? Děkuji za odpověď.
Autor:Stanislav Küfner
Datum:lis 27, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, bohužel tento model nemáme nyní vystavený v prodejně. Děkuji
Autor:Marie Hoyerová
Datum:lis 2, 2020
Město:Slavkov u Brna
Privátní příspěvek
Strana: 1 2 3 4 ... 24
Kočárek Carino od Dada Paradiso Group

Kočárek Carino je další limitovaná edice kočárků firmy Dada Paradiso Group. Tento dětský kočárek Carino se dá zařadit do skupiny mezi luxusní kočárky a moderní kočárky, které na první pohled zaujmou svou originalitou.

Kočárky Dada Paradiso jsou ojedinělé v tom, že se vyrábějí v limitovaných edicích a tudíž jsou kočárky vyráběny v omezeném množství.

Kočárek Carino se liší od ostatních kočárků svou hlubokou korbou, má elegantní kožená madla, která jsou praktická pro přenášení korbičky. Rukojeť kočárku a madla působí dřevěným dojmem. Koženka, kterou jsou potažená je velmi elegantní. Hluboká korba je vyrobena z pevného plastu a je bezpečná pro miminko, má polohování hlavičky. Rozměry hluboké korby kočárku Carino jsou - délka 85 cm, šířka 38 cm a výška 26 cm. Korbička je 60 cm od země.Výška rukojeti 72-108 cm, celková výška kočárku 126 cm, celková šířka kočárku 60 cm, průměr předních koleček 22,5 cm a průměr zadních koleček 29 cm.
V sestavě kočárku je hluboká korba, sportovní korba, podvozek, čtyři nafukovací kola, dva nánožníky, elegantní taška na kočárek, autosedačka s adaptéry, boudičkou a nánožníkem, pláštěnka a síťka proti hmyzu. Vše lze upevnit po i proti směru jízdy. Podvozek kočárku je pevný, má 2 stupně nastavení pružin.
Kočárek je nejen na pohled velmi krásný, ale i pohodlný a praktický. Svou kvalitou se dá přirovnat ke kočárkům X-lander, Dorjan, Tako a k mnoha dalším.
Kočárek Dada Paradiso Carino nás velmi zaujal, posuďte sami.

Kočárek Carino lze zakoupit v celé sestavě za 9.950,- Kč, doprava je zdarma. Nabízí se v pěti barevných odstínech. Jelikož jsme distributoři kočárků Dada Paradiso Group, tak Vám poskytujeme záruční a pozáruční servis kočárků, včetně možnosti náhradních dílů na kočárky Dada Paradiso Group. Pro nabídku klikněte na obrázek.

kočárky Dada Paradiso Carino

Napište nám