Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 23
Autor:Lenka
Datum:zář 4, 2020
Město:Trutnov
Dobrý den,mám kočárek Raf-poll Margaret růžová-černa,je možné zakoupit tasku ke kočárku ve stejné barvě,dále ozubená brzdová kolečka a dvě středová plus pružinu?Marně sháním a už nevím kam se obrátit, děkuji
Autor:Stanislav Küfner
Datum:zář 4, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, taška bohužel nelze objednat. Ale v nabídce máme univerzální tašky na rukojeť. Brzdové ozubení a pružina lze objednat. V případě zájmu mě kontaktujte na email: obchod@kifik.cz. Děkuji
Autor:Štěpánka Žuravská
Datum:srp 13, 2020
Město:Konstantinovy Lázně
Dobrý den, mam kočárek kifik White lux a upadlo mi to větší kolečko, bylo by možné koupit nové i s tím vnitřkem ( nebo uchycením)
Autor:Stanislav Küfner
Datum:srp 17, 2020
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, kolečko je možné objednat. Pošlete mi prosím na email fotografii potřebného ráfku. Děkuji.
Autor:Petra
Datum:srp 10, 2020
Město:Tábor
Privátní příspěvek
Strana: 1 2 3 4 ... 23
Kočárek Carino od Dada Paradiso Group

Kočárek Carino je další limitovaná edice kočárků firmy Dada Paradiso Group. Tento dětský kočárek Carino se dá zařadit do skupiny mezi luxusní kočárky a moderní kočárky, které na první pohled zaujmou svou originalitou.

Kočárky Dada Paradiso jsou ojedinělé v tom, že se vyrábějí v limitovaných edicích a tudíž jsou kočárky vyráběny v omezeném množství.

Kočárek Carino se liší od ostatních kočárků svou hlubokou korbou, má elegantní kožená madla, která jsou praktická pro přenášení korbičky. Rukojeť kočárku a madla působí dřevěným dojmem. Koženka, kterou jsou potažená je velmi elegantní. Hluboká korba je vyrobena z pevného plastu a je bezpečná pro miminko, má polohování hlavičky. Rozměry hluboké korby kočárku Carino jsou - délka 85 cm, šířka 38 cm a výška 26 cm. Korbička je 60 cm od země.Výška rukojeti 72-108 cm, celková výška kočárku 126 cm, celková šířka kočárku 60 cm, průměr předních koleček 22,5 cm a průměr zadních koleček 29 cm.
V sestavě kočárku je hluboká korba, sportovní korba, podvozek, čtyři nafukovací kola, dva nánožníky, elegantní taška na kočárek, autosedačka s adaptéry, boudičkou a nánožníkem, pláštěnka a síťka proti hmyzu. Vše lze upevnit po i proti směru jízdy. Podvozek kočárku je pevný, má 2 stupně nastavení pružin.
Kočárek je nejen na pohled velmi krásný, ale i pohodlný a praktický. Svou kvalitou se dá přirovnat ke kočárkům X-lander, Dorjan, Tako a k mnoha dalším.
Kočárek Dada Paradiso Carino nás velmi zaujal, posuďte sami.

Kočárek Carino lze zakoupit v celé sestavě za 9.950,- Kč, doprava je zdarma. Nabízí se v pěti barevných odstínech. Jelikož jsme distributoři kočárků Dada Paradiso Group, tak Vám poskytujeme záruční a pozáruční servis kočárků, včetně možnosti náhradních dílů na kočárky Dada Paradiso Group. Pro nabídku klikněte na obrázek.

kočárky Dada Paradiso Carino

Napište nám