Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Vítejte v poradně kočárky Kifik.cz

Maté-li jakoukoliv otázku z oblasti s Vaším výběrem kočárku, náš team kočárky Kifik.cz Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! Neváhejte a ptejte se nás.

Poradna

Strana: 1 2 3 4 ... 26
Autor:Pavlína
Datum:led 20, 2021
Město:Roudnice nad Labem
Dobrý den, sháním přední kolečko pro kočárek BabyLux Alu Way, bylo by možné objednat? Děkuji za odpověď.
Autor:Stanislav Küfner
Datum:led 20, 2021
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, kolečko je pouze na objednávku, cena za kolečko je 700,- Kč + poštovné, platba předem. V případě zájmu nám pošlete adresu a telefonní číslo. Vystavíme objednávku. Děkuji
Autor:Jana
Datum:led 10, 2021
Město:Liberec
Privátní příspěvek
Autor:Stanislav Küfner
Datum:led 11, 2021
Email:
Web:https://www.kifik.cz/
Dobrý den, veškeré rozměry kočárku jsou uvedené v detailu kočárku ve fotogalerii: https://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky-dle-vyrobce/babylux/gold-lux1850/produkt/babylux-gold-lux-royal-purple. Děkuji
Autor:Kateřina Víziová
Datum:led 7, 2021
Město:Olomouc Topolany
Dobrý den, před pár dny jsem si u Vás vyhlédla kočárek Baby Lux Largo Green Owl, bohužel dnes, když jsem jej chtěla objednat, ho už na Vašich stránkách nevidím.. Bude ještě možné si jej objednat nebo už tento kočárek nebudete mít vůbec? Děkuji, Kateřina Víziová
Strana: 1 2 3 4 ... 26
Chystají se nové barvy kočárků Dada Paradiso Group Carino

Dada Paradiso Group chystá novou kolekci kočárků 2012, sledujte naše stránky, již brzy bude novinka mezi kočárky 2012 od Dada Paradiso Group zveřejněna. Dále se připravují zcela nové barvy kolekce Carino.

kočárky Dada Paradiso

Dada Paradiso Group má překrásné kolekce kočárků, které se liší od ostatních. Jejich barvy a provedení kočárků je originální.

Firma Dada Paradiso Group exportuje své kočárky do mnoha zemí, například do Anglie. Jsou to velmi ojedinělé a moderní kočárky, které zaujmou svou originalitou. Firma Dada Paradiso Group vyvíjí své kočárky s tím, aby se odlišovaly od ostatních a zároveň byly bezpečné a praktické.

Kočárky Dada Paradiso jsou ojedinělé v tom, že se vyrábějí v limitovaných edicích a tudíž jsou kočárky vyráběny v omezeném množství.

Kočárky Dada Paradiso Group - zveme vás k objevování výrobků Dada Paradiso Group. Kolekce kočárků Dada Paradiso jsou velmi zajímavé limitované modely. Tyto kočárky vyznačují individuální charakter. Kromě originálního designu jsou tyto kočárky především bezpečné, praktické a funkční. Firma Dada Paradiso si je dobře vědoma potřebami neustálého vývoje,proto je jejím cílem splnit očekávání rodičů. Dlouholeté zkušenosti na trhu a pozorování moderního světa umožňuje neustále vyvíjet a zlepšovat kočárky Dada Paradiso. Věříme, že se Vám budou líbit.

kočárky Dada Paradiso Carino

kočárky Dada Paradiso Carino

kočárky Dada Paradiso Carino

kočárky Dada Paradiso Carino

Napište nám