Vyhledávání
Kamenná prodejna s kočárky

KAMENNÁ PRODEJNA

Želivského 12/35, 466 05 Jablonec nad Nisou
     Út - Pá  10.00-18.00
     So         09.00-12.00
(neděle, pondělí a svátky zavřeno)
   tel. číslo 734 428 672
kifik@kifik.cz   prodejnajablonec@kifik.cz  reklamace@kifik.cz
Ocenění Spolehlivá firma - kočárky Kifik.czkočárky Kifik.czkočárky Kifik.cz

Vaše názory jsou důležité
Hodnocení: 5 / 5
26.01.2018
Prestoze zbozi nebylo skladem a dodaci lhuta byla pomerne dlouha, byla objednavka vyrizena relativne rychle (nespechali jsme, tak jsme si to mohli dovolit a najednou jeste mame mesic k dobru :) ). O prubehu objednavky jsme byli vzdy telefonicky informovani. Skvela prace!
Karel
Hodnocení: 5 / 5
17.01.2018
Osobní kontakt na prodejně s paní prodavačkou velmi příjemná, ochotně ukázala všechny možné varianty kočárků. Emailová i telefonická komunikace na super úrovni. Po objednání přišlo několik emailů a poté i telefonický kontakt na smluvení dne dodání. Doba dodání v eshopu uvedena na až 6 týdnů, ve skutečnosti kočárek dorazil za 10 dní, takže spokojenost.
MajinkaZ
Hodnocení: 5 / 5
17.01.2018
Zobrazit více hodnocení
Domů kočárky Dada Paradiso (0 produktů)
Advanced Search Loading

kočárky Dada Paradiso

Dětské kočárky Dada Paradiso Group

kočárky Dada Paradiso Group jsou velmi kvalitní a žádané kombinované kočárky, které se vyrábějí jako limitované edice kočárků. Firma Dada Paradiso Group je renomovaná firma, která působí na evropském trhu a vyrábí vysoce kvalitní dětské kočárky. Už léta se snaží vycházet vstříc a co nejlépe plnit Vaše očekávání, a proto při výrobě používají ty nejkvalitnější materiály, dbají na detaily, pečlivé provedení, funkčnost a jednoduché ovládání kočárků. Nabízí moderní řešení a zajímavé barevné varianty, které navazují na nejnovější světové módní trendy.  O vysoké kvalitě a bezpečnosti kočárků Dada Paradiso Group svědčí evropské normy a certifikáty. Kočárky Dada Paradiso Group jsou vyrobené v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 1888. Látky, které jsou použity odpovídají Öko-Tex Standard 100.

kočárky Dada Paradiso Group

V této kategorii zatím nejsou žádné produkty.

Nenašli jste co si přejete? Zeptejte se nás.