Zavolejte nám - telefon 734 428 672
Napište nám

Přírodní kolekce Tako Lila Eco

Kdo dává přednost přírodním materiálům, tak je tu novinka od Taka, kočárek z kolekce Eco s názvem Tako Lila Eco, který je vyroben z lněné látky.

Kočárek Tako Lila Eco byl navržen a vyroben 100% v Polsku. Firma Tako připravila nové kolekce pod názvem Eco. Celý kočárek je vyroben z přírodního a prodyšného materiálu, ze lnu. Tato látka zaručuje dokonalé pohodlí pro dítě. Tato jemná látka je velice měkká, hladká a příjemná na dotek i pro malé dítě. Eco, to je ideální řešení pro ty, kteří hledají originalitu, ale i velmi neutrální charakter.

Pro více informací klikněte na obrázek

kočárek Tako Lila Eco

Kočárky Kifik.cz - kočárky pro každého. ESHOP: otevírací doba nonstop. KAMENNÁ PRODEJNA: otevírací doba: PO - PÁ 9.00-12.00 a 14.00-17.00 hod. (sobota, neděle a svátky zavřeno). Želivského 12/35, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, 46605. Telefonní číslo 734 428 672 (volejte v otevírací době). Email: kifik@kifik.cz. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Proč nakoupit právě u nás: kamenná prodejna - osobní odběr - nabízíme osobní, přátelský a profesionální přístup - vážíme si každého zákazníka - k vybraným kočárkům dárek zdarma.

  Kamenná prodejna kočárky Kifik.cz v Jablonci nad Nisou. Sunlight systems - tvorba e-shopů