Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Otestovali jsme novinku mezi kočárky Bexu Ultra 2.0

Novinkou mezi kočárky Bexa je Ultra 2.0. Je to nástupce oblíbeného modelu. Kočárek je velmi dobře odpružený, což oceníte hlavně při jízdě v terénu. Podvozek je odlehčený, takže s ním je velmi snadná manipulace. Kolečka jsou gelová, což je v dnešní době velmi oblíbené mezi maminkami. Odpadá Vám tak starost s dofukováním kol a nepříjemným píchnutím duše. Za cenu 10.920,- Kč máte již celou dvojkombinaci. V ceně je podvozek s gelovými ložiskovými koly, nákupní košík, hluboká korba s matrací a nánožníkem, sportovní korba s nánožníkem, taška na rukojeť, pláštěnka, síťka, držák na pití a přebalovací podložka.

Přeměřili jsme kočárek a zjistili, že má pěkně prostornou hlubokou korbičku. Vniřní rozměry hluboké korby jsou 79x36 cm (dxš), rozměry sportovní korby jsou 98x35 cm (dxš). Šířka podvozku i s koly je 58 cm a délka i s koly je 79 cm. Celková výška hlubokého kočárku je 125 cm, sportovní verze je vysoká 115 cm.

Hluboká korba je vybavena polohováním hlavičky, což ocení maminky, které mají miminka s dávivým reflexem. Dále je ze zadní strany stříšky všitá síťka, o kterou se může stříška hluboké korby prodloužit. Nánožník je vybaven límcem, který po zvednutí ochrání miminko před větrem.

Sportovní korba má také prodlouženou stříšku, má všitou síťku pro možnost cirkulace vzduchu či proti hmyzu. Sportovní korba je vybavena měkčenou vložkou a svým nánožníkem. Z každé strany na boku sportovní korby jsou madla pro pohodlné přenášení. Zádová opěrka se dá položit téměř do roviny. Opěrka nožiček je též nastavitelná.

Jediné co se nám moc nelíbilo je taška na rukojeť. Vlez do tašky není  na zip ani patent, ale na šňůru se stahováním. Více ve fotogalerii.

Celkový dojem z kočárku je příjemný. Kočárek působí moderně, je praktický a pohodlně se ovládá.

kočárek Bexa Ultra 2.0

Diskuse
Zatím žádné příspěvky