Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Luxusní kočárek Dada Paradiso Carino

Je tu překrásná novinka mezi kočárky Dada Paradiso, zcela nová kolekce pro rok 2011, to je kočárek Dada Paradiso Carino. Je to velmi luxusní kočárek.
Milí rodiče, rádi bychom Vám představili novinku od firmy Dada Paradiso, je to zcela nová luxusní kolekce kočárků s názvem Carino. Společnost Dada Paradiso Group sestavila speciální limitovanou edici kočárků pod názvem kolekce Carino. Krásně navržený a stylizovaný kočárek. Nová kolekce Carino má pevnou konstrukci z kvalitních materiálů. Kožené čalounění a detaily v kombinaci s precizní barevnou tkaninou, která podtrhuje jedinečnost a atraktivní design této kolekce. Kočárek má nafukovací kolečka, která poskytují komfort při jízdě. Pohodlná a velká nákupní taška je také velmi praktická.
Kočárek Dada Paradiso Carino se začal vyrábět 15.08.2011 a my jako první Vám tento kočárek předvedeme v našem kamenném obchodě s kočárky a to již v úterý 23.08. a to ve velmi elegantní černé barvě.
Kočárek pro Vás nafotíme a samozřejmě připravíme recenzi na kočárek Dada Paradiso Carino. Těšte se již brzy na našich stránkách.

Cena 9.950,- Kč zahrnuje:
- podvozek + 4 nafukovací kola
- hluboká korba + nánožník
- sportovní korba + nánožník
- nákupní košík
- velká a prostorná taška na kočárek
- pláštěnka
- síťka na kočárek proti hmyzu
- autosedačka

pro detaily klikněte na obrázek

kočárky Dada Paradiso, Carino