Zavolejte nám - telefon 734 428 672
Napište nám

Kombinovaný kočárek Dymex Wiki Eco

Máme v nabídce novou kolekci Wiki Eco od firmy Dymex. Kočárek je velmi povedeně propracovaný do každého detailu. Je možnost volby barevnosti kožené rukojeti, buď do barvy kočárku nebo v černé. Podvozek lze zvolit šedý, černobílý nebo šedobílý.

Kočárky Dymex jsou kvalitní polské dětské kočárky. Značka Dymex patří mezi dlouholetou tradici ve výrobě kočárků. Kočárek Dymex lze zakoupit jako dvojkombinace s hlubokou a sportovní korbičkou nebo jako trojkombinace společně s dětskou autosedačkou v barvě kočárku. Kočárky Dymex se dají zařadit mezi luxusní a velmi moderní kočárky. Konstrukce kočárku je vyrobena z kvalitních materiálů, je pevná a odlehčená. Nafukovací kolečka poskytují komfort při jízdě. Kočárek je vyrobený v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 1888. Látky, které byly použity odpovídají Öko-Tex Standard 100.

Více informací a technické parametry kočárku naleznete zde (klikněte na obrázek):

kočárky Dymex

Kočárky Kifik.cz - kočárky pro každého. ESHOP: otevírací doba nonstop. KAMENNÁ PRODEJNA: otevírací doba: PO - PÁ 9.00-12.00 a 14.00-17.00 hod. (sobota, neděle a svátky zavřeno). Želivského 12/35, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, 46605. Telefonní číslo 734 428 672 (volejte v otevírací době). Email: kifik@kifik.cz. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Proč nakoupit právě u nás: kamenná prodejna - osobní odběr - nabízíme osobní, přátelský a profesionální přístup - vážíme si každého zákazníka - k vybraným kočárkům dárek zdarma.

  Kamenná prodejna kočárky Kifik.cz v Jablonci nad Nisou. Sunlight systems - tvorba e-shopů