Zavolejte nám - telefon 734 428 672
Napište nám

Kočárky Dada Paradiso - žhavé novinky

Firma Dada Paradiso si na letošní podzim připravila žhavé novinky mezi kočárky. Je to překrasný kočárek Dada Paradiso Folky-S a velice luxusní kočárek Dada Paradiso Carino.

Společnost Dada Paradiso Group sestavila speciální limitovanou edici kočárků pod názvem kolekce Folky-S a Carino. Krásně navržený a stylizovaný kočárek. Nová kolekce Folky-S a Carino má pevnou konstrukci z kvalitních materiálů. Kožené čalounění a detaily v kombinaci s precizní barevnou tkaninou, která podtrhuje jedinečnost a atraktivní design této kolekce. Kočárek má nafukovací kolečka, která poskytují komfort při jízdě. Pohodlná a velká nákupní taška je také velmi praktická v každodenních situacích. Jsou to velice luxusní kočárky a nové moderní kočárky, které nikdo nepřehlédne. Firma Dada Paradiso Group si zakládá na vysoké kvalitě a bezpečí vašich dětí.

Obě kolekce budou dostupné koncem srpna, ale již teď Vám přinášíme fotografie nových kolekcí. Pro více informací klikněte na obrázky:

kočárky Dada Paradiso Folky-S

Nový kočárek Dada Paradiso Folky-S. 7 barev, klikněte na obrázek.

kočárky Dada Paradiso Carino

nový kočárek Dada Paradiso Carino. 5 barev, klikněte na obrázek.

Kočárky Kifik.cz - kočárky pro každého. ESHOP: otevírací doba nonstop. KAMENNÁ PRODEJNA: otevírací doba: PO - PÁ 9.00-12.00 a 14.00-17.00 hod. (sobota, neděle a svátky zavřeno). Želivského 12/35, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, 46605. Telefonní číslo 734 428 672 (volejte v otevírací době). Email: kifik@kifik.cz. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Proč nakoupit právě u nás: kamenná prodejna - osobní odběr - nabízíme osobní, přátelský a profesionální přístup - vážíme si každého zákazníka - k vybraným kočárkům dárek zdarma.

  Kamenná prodejna kočárky Kifik.cz v Jablonci nad Nisou. Sunlight systems - tvorba e-shopů