Zavolejte nám - telefon 734 428 672
Napište nám

Kočárky Bexa fashion - nové kolekce pro rok 2011

Je tu horká novinka mezi kočárky pro podzim 2011, představujeme Vám dětský kombinovaný kočárek Bexa fashion, kolekci black a colors. Bexa je kvalitní a lehký kočárek vhodný jak do terénu tak do města. Kočárek Bexa má krásné barvy a výborné jízdní vlastnosti.

Bexa má bohatou výbavu. V základní ceně je podvozek, nafukovací kola, hluboká korba, sportovní korba, taška na rukojeť a nákupní košík. Za příplatek je autosedačka.

Jestliže hledáte kočárek vhodný do terénů, tak to je určitě Bexa. Má velká jak zadní, tak i přední nafukovací kola. Velká kola jsou předností, protože platí, že čím jsou kola větší, tím jsou lepší do nerevností a terénů. Kočárek Bexa je odpružený a přední kolečka jdou zaaretovat, což je dobré třeba v písku nebo v lese, když potřebujete jet s kočárkem rovně. Výborně se s ní manipuluje, protože je velice lehká.

Největší výhody kočárku:
- velmi lehký
- malá konstrukce
- polstrovaná rukojeť z vysoce kvalitní eko-kůže
- unikátní nová kola vyrobena výhradně pro společnost Bexa

Cena kočárku je 6.250,- Kč. Pro nabídku klikněte na obrázek.

kombinovaný kočárek Bexa fashion

kombinovaný kočárek Bexa fashion colors


Kočárky Kifik.cz - kočárky pro každého. ESHOP: otevírací doba nonstop. KAMENNÁ PRODEJNA: otevírací doba: PO - PÁ 9.00-12.00 a 14.00-17.00 hod. (sobota, neděle a svátky zavřeno). Želivského 12/35, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, 46605. Telefonní číslo 734 428 672 (volejte v otevírací době). Email: kifik@kifik.cz. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Proč nakoupit právě u nás: kamenná prodejna - osobní odběr - nabízíme osobní, přátelský a profesionální přístup - vážíme si každého zákazníka - k vybraným kočárkům dárek zdarma.

  Kamenná prodejna kočárky Kifik.cz v Jablonci nad Nisou. Sunlight systems - tvorba e-shopů