Zákaznická infolinka + telefonické obj.: 734 428 672, PO-PÁ 09.00-17.00 hod.

kočárky Kifik.cz

kočárky Kifik.cz platební metody

Napište nám kdykoliv

Kočárek Carino od Dada Paradiso Group

Kočárek Carino je další limitovaná edice kočárků firmy Dada Paradiso Group. Tento dětský kočárek Carino se dá zařadit do skupiny mezi luxusní kočárky a moderní kočárky, které na první pohled zaujmou svou originalitou.

Kočárky Dada Paradiso jsou ojedinělé v tom, že se vyrábějí v limitovaných edicích a tudíž jsou kočárky vyráběny v omezeném množství.

Kočárek Carino se liší od ostatních kočárků svou hlubokou korbou, má elegantní kožená madla, která jsou praktická pro přenášení korbičky. Rukojeť kočárku a madla působí dřevěným dojmem. Koženka, kterou jsou potažená je velmi elegantní. Hluboká korba je vyrobena z pevného plastu a je bezpečná pro miminko, má polohování hlavičky. Rozměry hluboké korby kočárku Carino jsou - délka 85 cm, šířka 38 cm a výška 26 cm. Korbička je 60 cm od země.Výška rukojeti 72-108 cm, celková výška kočárku 126 cm, celková šířka kočárku 60 cm, průměr předních koleček 22,5 cm a průměr zadních koleček 29 cm.
V sestavě kočárku je hluboká korba, sportovní korba, podvozek, čtyři nafukovací kola, dva nánožníky, elegantní taška na kočárek, autosedačka s adaptéry, boudičkou a nánožníkem, pláštěnka a síťka proti hmyzu. Vše lze upevnit po i proti směru jízdy. Podvozek kočárku je pevný, má 2 stupně nastavení pružin.
Kočárek je nejen na pohled velmi krásný, ale i pohodlný a praktický. Svou kvalitou se dá přirovnat ke kočárkům X-lander, Dorjan, Tako a k mnoha dalším.
Kočárek Dada Paradiso Carino nás velmi zaujal, posuďte sami.

Kočárek Carino lze zakoupit v celé sestavě za 9.950,- Kč, doprava je zdarma. Nabízí se v pěti barevných odstínech. Jelikož jsme distributoři kočárků Dada Paradiso Group, tak Vám poskytujeme záruční a pozáruční servis kočárků, včetně možnosti náhradních dílů na kočárky Dada Paradiso Group. Pro nabídku klikněte na obrázek.

kočárky Dada Paradiso Carino