Zavolejte nám - telefon 734 428 672
Napište nám

Chystají se nové barvy kočárků Dada Paradiso Group Carino

Dada Paradiso Group chystá novou kolekci kočárků 2012, sledujte naše stránky, již brzy bude novinka mezi kočárky 2012 od Dada Paradiso Group zveřejněna. Dále se připravují zcela nové barvy kolekce Carino.

kočárky Dada Paradiso

Dada Paradiso Group má překrásné kolekce kočárků, které se liší od ostatních. Jejich barvy a provedení kočárků je originální.

Firma Dada Paradiso Group exportuje své kočárky do mnoha zemí, například do Anglie. Jsou to velmi ojedinělé a moderní kočárky, které zaujmou svou originalitou. Firma Dada Paradiso Group vyvíjí své kočárky s tím, aby se odlišovaly od ostatních a zároveň byly bezpečné a praktické.

Kočárky Dada Paradiso jsou ojedinělé v tom, že se vyrábějí v limitovaných edicích a tudíž jsou kočárky vyráběny v omezeném množství.

Kočárky Dada Paradiso Group - zveme vás k objevování výrobků Dada Paradiso Group. Kolekce kočárků Dada Paradiso jsou velmi zajímavé limitované modely. Tyto kočárky vyznačují individuální charakter. Kromě originálního designu jsou tyto kočárky především bezpečné, praktické a funkční. Firma Dada Paradiso si je dobře vědoma potřebami neustálého vývoje,proto je jejím cílem splnit očekávání rodičů. Dlouholeté zkušenosti na trhu a pozorování moderního světa umožňuje neustále vyvíjet a zlepšovat kočárky Dada Paradiso. Věříme, že se Vám budou líbit.

kočárky Dada Paradiso Carino

kočárky Dada Paradiso Carino

kočárky Dada Paradiso Carino

kočárky Dada Paradiso Carino

Kočárky Kifik.cz - kočárky pro každého. ESHOP: otevírací doba nonstop. KAMENNÁ PRODEJNA: otevírací doba: PO - PÁ 9.00-12.00 a 14.00-17.00 hod. (sobota, neděle a svátky zavřeno). Želivského 12/35, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, 46605. Telefonní číslo 734 428 672 (volejte v otevírací době). Email: kifik@kifik.cz. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Proč nakoupit právě u nás: kamenná prodejna - osobní odběr - nabízíme osobní, přátelský a profesionální přístup - vážíme si každého zákazníka - k vybraným kočárkům dárek zdarma.

  Kamenná prodejna kočárky Kifik.cz v Jablonci nad Nisou. Sunlight systems - tvorba e-shopů